DODÁVÁME INOVATIVNÍ A ZELENÉ ŘEŠENÍ PO CELÉM SVĚTĚ

Společnost BERA B.V. byla založena v Nizozemsku v roce 2009 s cílem vyvíjet, vyrábět a dodávat „zelené“ výrobky a systémová řešení pro zahrady, parky, urbanistické a krajinné projekty. Naší snahou je tvořit a realizovat projekty, jejichž základním znakem je udržitelnost. A to jak z pohledu výroby, tak následného použití. Během prvních pěti let od svého založení se společnost BERA B.V. stala špičkou v oblasti řešení štěrkové stabilizace. Za jeden z nosných výrobků – BERA Gravel Fix® Pro získala stříbrný Cerifikát Cradle to Cradle. Miliony čtverečních metrů Gravel Fix Pro instalovány v různých klimatických podmínkách na všech kontinentech pomáhají navrácení cenné dešťové vody zpět do půdy a pozitivně tak působí na ekologii celé planety.

Společným znakem všech výrobků z rodiny BERA je životnost a špičková kvalita. Tento závazek a strategie založena na porozumění potřeb našich zákazníků nám umožňuje budovat dlouhodobé partnerství s profesionály ve více než čtyřiceti zemích světa. Náš výrobní závod je certifikován podle standardu kvality ISO 9001. Více než 65% našich zaměstnanců tvoří lidé se zdravotním postižením či handicapem. Naší snahou je takto znevýhodněné kolegy plně integrovat do standardních procesů, bez ohledu na to, jaký je jejich handicap a jakou pozici zastávají. Naše působení ve střední Evropě zajišťuje krátké dodací vzdálenosti do kteréhokoliv místa na kontinentu a minimalizuje tak uhlíkovou stopu našich činností.

Díky historickým kořenům společnosti a bohatému know-how v terénních a architektonických oborech společnost BERA postupně rozšířila svůj program několika „zelenými“ řešeními pro profesionální zahradní architekty a dodavatele.

Na základě hlubokých znalostí v oblasti krajinné tvorby a architektury pokračuje společnost BERA ve vývoji nových „zelených“ výrobků a řešení pro profesionální architekty, partnery a stejně tak postupně rozšiřuje paletu výrobků pro „hobby“ prodejny. V tomto segmentu se postupně stala předním dodavatelem systémů stabilizace včetně širokého příslušenství. Tato webová stránka Vám poskytne krátké představení naší společnosti, jejích hodnot a produktů.

Vítáme Vás v našem týmu BERA®!

Rob J. Addink
MANAGING DIRECTOR