Co je BERA® Pedestal HiLo Fix?

Podstavce BERA® HiLo Fix byly vyvinuty jako profesionální a variabilní spodní konstrukce pro terasy a další plošiny v zahradě. Jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a vyztuženého polypropylenu a jsou opět plně recyklovatelné, v souladu s naším závazkem k ekologicky udržitelným produktům.

Výškově nastavitelný a všestranný systém eliminuje potřebu spodní konstrukce z písku, cihel nebo jiných celoplošných materiálů. Navrch lze položit dřevěnou, keramickou nebo jakoukoli jinou běžnou terasu. Dutinou pod vrchním krytem lze snadno realizovat dobrý odvod vody a dokonce i instalaci elektrických kabelů. Poškozená dřevěná prkna nebo dlaždice lze kdykoli velmi snadno vyměnit. Tímto způsobem podstavce zaručují odolnou a kvalitní instalaci terasy.

Velká plocha každého jednotlivého podstavce, přes 300 cm², zaručuje shodu s mezinárodními normami pro odolnost a zabraňuje proražení vrchní krytiny. Podstavce jsou extrémně stabilní jak vůči horizontálnímu, tak vertikálnímu směru tlaku. Jsou k dispozici v různých výškách mezi 11 a 470 mm. Pomocí plynulého nastavovacího kroužku lze vyrovnat jakýkoli výškový rozdíl a přesně nastavit požadovanou úroveň. To snižuje náklady na instalaci na minimum.

K podstavci BERA® HiLo Fix je k dispozici několik doplňků, včetně regulátoru sklonu, který je připevněn k noze podstavce a dokáže kompenzovat sklony až 7 %. Dalšími příplatkovými položkami jsou například disky pro snížení přenosu hluku.

BERA zajišťuje požadované sociální a ekologické standardy prostřednictvím kontrolované výroby v EU podle norem kvality ISO9001 a zapojením handicapovaných lidí do výrobního procesu.

Výhody:

  • Velmi odolný (> 1 t na podstavec) a vyvinutý pro profesionální použití
  • Silné stěny a zesílená základna zaručují stabilní základ
  • Velká plocha > 300 cm² zaručuje dobrou absorpci tlaku pro povrchovou krytinu
  • Stabilita ve všech směrech zaručuje stabilní terasu
  • Odolné vůči UV záření, mrazu a chemikáliím

KE STAŽENÍ

Vyberte si jazyk katalogu ke stažení.

NL
EN
FR
DE
RU
SK

GALERIE

PROJEKTY

KDE KOUPIT?

NALÉZT PRODEJCE