Co je BERA® Alu Sub-base Terrace System?

BERA® představuje nejmodernější a snadno instalovatelné podstavce, včetně komplexního systému podkladu (šasi), vyrobeného z odolného hliníku. Bez hniloby, ohýbání, kroucení. Odolný vůči povětrnostním vlivům.

Tento systém podkladu (šasi) pro terasy umožňuje profesionálním dodavatelům vytvářet terasy nejvyšší kvality. Systém redukuje hloubku základu pro ukotvení terasy oproti ostatním systémům. Hliníkový systém se rychle a snadno instaluje. Nemá prakticky žádné šroubované spoje a poskytuje možnost vytvoření schůdků a ramp.

Terasové systémy BERA jsou vhodné pro zahrady, kolem bazénů a na střechy. Navrženo a vyrobeno profesionály, pro profesionály.

Výškově nastavitelné podstavce BERA na terasy a (keramické) obklady jsou vyrobeny z polypropylenu nejvyšší kvality a jsou plně recyklovatelné. Rozsah výšky podstavce od 11 mm do 470 mm. Všechny podstavce jsou vyráběny v souladu s evropskými předpisy pro střešní aplikace s velkou základnou pro nesení nákladu. Volitelně jsou k dispozici korektory sklonu, kompenzační kotouč a protihlukové podložky.

BERA® Alu Sub-base Terrace Systems je nízká a pevná hliníková základna (systém A) určená pro vysoce namáhané aplikace. Ucelený sortiment profilů, příček, spojek
(pro rovnou, nebo šikmou polohu).

Schody a rampy nebyly nikdy jednodušší a rychlejší. Systém umožňuje eliminovat veškerou namáhavou a časově náročnou standardní práci, která musela být dříve provedena. Systém podkladu (šasi) BERA je připraven na všechny vaše schody a rampy!

KE STAŽENÍ

Vyberte si jazyk katalogu ke stažení.

EN
FR
NL
SK

GALERIE

PROJEKTY

NÁVOD NA INSTALACI

KDE KOUPIT?

NALÉZT PRODEJCE